ZAWÓD: WEDDING PLANNER – szkolenia dla kandydatów na wedding plannerów, początkujących ślubnych konsultantów, a także koordynatorów wesel w obiektach (domach weselnych, hotelach, restauracjach)

 

 

 

Fascynuje Cię zawód ślubnego konsultanta? Chciałabyś/chciałbyś spróbować swych sił? Przekonaj się na czym ta praca polega i daj się zainspirować.
Poznaj świat konsultanta od kulis. Od wedding plannerów-praktyków z doświadczeniem dowiedz się, co jest niezbędne, aby odnieść sukces w branży. Naucz się, jak współpracować z Klientami, od momentu ich poznania, do ich „wielkiego dnia”, a nawet dłużej. Zapoznaj się z najnowszymi ślubno-weselnymi trendami dotyczącymi strojów, dekoracji, kwiatów, menu. Ze szkolenia wyjdziesz nie tylko z praktyczną wiedzą dotyczącą procesu organizacji ślubu i wesela na różną skalę, ale przede wszystkim z głową pełną pomysłów i chęcią do działania.

 


 

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE I AUDYTY – wyjątkowe programy szkoleniowe skierowane przede wszystkim do właścicieli, kierownictwa, menedżerów i kadry obiektów hotelarsko – gastronomicznych organizujących przyjęcia weselne lub chcących rozszerzyć zakres swoich działań biznesowych o tego rodzaju eventy.

 

 

Hotel, restauracja, dom weselny – to Twój biznes? Na co dzień masz do czynienia z Klientami, którzy planują organizację różnego rodzaju wydarzeń – indywidulanych, rodzinnych, firmowych? Chciałbyś rozwinąć swoją ofertę o możliwość organizacji prywatnych uroczystości ślubno-weselnych? Obawiasz się, że są niewystarczająco przygotowani do tego rodzaju zmian?

Zainwestuj w szkolenia. Skorzystaj z wiedzy doświadczonych ekspertów z branży eventowej, hotelarskiej i gastronomicznej.

Zapewnij swojemu zespołowi lub wybranym pracownikom możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności niezbędnych we współpracy z wymagającymi Narzeczonymi – od zaręczyn do dnia ślubu i wesela.

Szkolenie zamknięte na terenie Twojego obiektu to niepowtarzalna szansa, by przekonać się, na co zwracać uwagę i jakiego rodzaju pytania zadawać, jak lepiej dostosować swoją ofertę do oczekiwań Klientów, czym różni się współpraca z Klientem korporacyjnym od współpracy z parą planującą wesele.

Zewnętrzni specjaliści zwrócą uwagę na szczegóły, które Tobie być może umknęły, a które zdecydują o zadowoleniu Twoich przyszłych Klientów. Profesjonalne konsultacje i ekspercki audyt pozwolą Ci wprowadzić niezbędne zmiany, podnieść jakość oferty o poziom obsługi i dzięki temu zarabiać więcej.

 

 

 


 

SEMINARIA TEMATYCZNE

 

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z danej dziedziny związanej z tematyką ślubno – weselną? Interesuje Cię jeden wybrany aspekt i skupić się tylko na nim? Seminaria tematyczne są właśnie dla Ciebie.

 

Facebook