Już od ponad 11 lat marka Aspire uszczęśliwia ludzi organizując ich śluby i wesela.

 

Zapraszamy do udziału w szkoleniach i seminariach Akademii Aspire, podczas których podzielimy się wiedzą, jaką zdobyliśmy realizując już prawie 300 projektów ślubnych.
Na zorganizowanych przez nas uroczystościach gościło ponad 3000 osób: gości i Par Młodych.
Akademia Aspire to nie klasyczna firma szkoleniowa. To miejsce, gdzie osoby związane od lat z branżą ślubną podzielą się swoim doświadczeniem, by śluby i wesela nowych pokoleń wyglądały inaczej, lepiej, bardziej elegancko i atrakcyjnie. Chcemy inspirować, wskazywać kierunek, wyznaczać i podnosić standardy, zachęcać do poszukiwań nowych rozwiązań … w życiu i w biznesie.

 

 

Inspiracje

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że kilka lub kilkanaście godzin intensywnego treningu to nie miejsce na przydługie pogawędki lecz czas, by zainspirować uczestników kursu do działania. Podczas warsztatów dla narzeczonych wskazujemy kierunki działania i pokazujemy rozwiązania, które sprawią, że otworzą umysł na dotychczas nierozważane możliwości.
Przyszłym konsultantom ślubnym oferujemy spotkania z doświadczonymi specjalistami, których wiedza i doświadczenie zaktywizują ich myślenie i działanie, a także otworzą drogę zaistnienia w branży ślubnej.
Osób działających w branży gastronomicznej i hotelarskiej nie będziemy zanudzać wiedzą, którą już posiedli, lecz zaprezentujemy im najciekawsze ślubno-weselne studia przypadków, które sprawią, że w przyszłości będą prowadzić swój biznes lepiej i zarabiać więcej.

 

 

Praktyczne umiejętności

 

Akademia Aspire powstała z chęci podzielenia się wiedzą, którą w agencji Aspire zdobyliśmy podczas organizacji setek uroczystości ślubno-weselnych. Nasze programy szkoleniowe nie powielają wiedzy, która jest ogólnie dostępna w Internecie, czy książkowych poradnikach.
Nasze szkolenia to przede wszystkim interaktywne i praktyczne warsztaty, podczas których przekazujemy wiedzę na temat organizacji współczesnych, eleganckich ślubów i wesel na podstawie studiów przypadku z własnej praktyki zawodowej.
 

 

Profesjonalni prelegenci

 
Inicjatorką szkoleń realizowanych przez Akademię Aspire jest Kasia Gajek – doświadczona organizatorka ślubów i wesel, event manager z wieloletnim doświadczeniem, właścicielka agencji Aspire, jednej z pierwszych profesjonalnych firm tego typu na polskim rynku.
Do współpracy w realizacji szkoleń zaprosiła swoich partnerów biznesowych, podwykonawców – osoby reprezentujące doświadczone i sprawdzone firmy z branży.

 

 

Kreatywna, nastawiona na interakcję z uczestnikami forma szkoleń

 

Prelegenci Akademii Aspire to zarówno profesjonalni trenerzy, wykładowcy i praktycy, zawodowcy z ogromnym doświadczeniem, którzy podzielą się nie tyle wiedzą, co wskazówkami, które pomagają im w realizacji ich codziennych, zawodowych obowiązków.

 

 

Gwarancja najwyższej jakości

 
  • Do prowadzenia warsztatów zaprosiliśmy doświadczonych w swojej dziedzinie ekspertów.
  • Podczas szkoleń i doradztwa przekazujemy praktyczną wiedzę na temat organizacji współczesnych ślubów i wesel.
  • Oferujemy szeroki zakres zagadnień poruszanych podczas spotkań warsztatowych, dzięki czemu dopasowujemy się do potrzeb i oczekiwań uczestników szkoleń.
  • Nasze warsztaty to kreatywne metody szkoleniowe o interaktywnym charakterze
 
Osobom, które uzyskają certyfikat zapewniamy bezpłatne konsultacje KATARZYNY GAJEK I EKSPERTÓW przez 2 kolejne miesiące od momentu ukończenia szkolenia.
 

Osobom, które wyróżnią się w ponadprzeciętny sposób w czasie szkoleń, pomagamy w organizacji stażu zawodowego.

 

Dołącz do nas na Facebooku.

 Thumb up hand with like text on button. Isolated on white.

 

Facebook